top of page

Něco o nás

Firma KREATICO art s. r. o. je malá rodinná firma zabývající se atypickou výrobou zakázek se zaměřením především do interiérů. Klademe důraz na kvalitu našich výrobků se zaměřením na detail provedení. S konečným produktem musíme být vždy maximálně spokojeni, což je zárukou poctivě odvedené práce.

Jsme současně designéři a výrobci, naše výrobky navrhujeme, vyrábíme a realizujeme sami. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům a rádi se necháváme inspirovat jejich podněty, které nás neustále posouvají kupředu.

Vámi vložená důvěra v naši firmu je pro nás motivací pro kvalitní a poctivou práci. Naše práce nás stále baví a rádi přijímáme nové výzvy.

Okénko do historie:

Naše první výrobky sloužily jako dárky pro blízké členy rodiny. Okruh „obdarovaných“ se postupem času začal rozšiřovat na jejich přátele a k nám se dostala pozitivní zpětná vazba. Uvědomili jsme si, že naše výrobky mají úspěch a rozhodnutí, začít je vyrábět pro širokou veřejnost, na sebe nenechalo dlouho čekat. Chceme šířit radost z našich výrobků dál.

high-angle-woman-working-as-interior-designer.jpg
bottom of page