top of page
laser_home.jpg

Řezání akrylátů laserem,
dokonale čistý a přesný řez
.

Moderní technologie pro dokonalé zpracování.

Nabízíme řezání a gravírování plastů laserem

Zajišťujeme rychlou a efektivní produkci

Přesné řezy s minimálními tolerancemi

Čisté a hladké hrany bez nutnosti dalšího opracování

Co nabízíme ?

Pomocí laserového paprsku můžeme řezat materiály do jakýchkoliv tvarů a vzorů, které potřebujete, s vysokou přesností a bez nutnosti dodatečného opracování. Tato metoda je rychlá, efektivní a šetrná k materiálu. Můžeme zpracovat různé tloušťky a barvy akrylátu a dokonce na něj gravírovat.

process-milling-machine-cnc-cnc-cutting-pattern-plastic-sheet-machine-works-operation-furn

Proč zvolit KREATICO art ?

Přesnost

Díky vysoké přesnosti laserového paprsku může být akrylát řezán s vynikajícími okraji, které nevyžadují dodatečné úpravy.

Kusová i sériová výroba

Laserové řezání je vysoce adaptabilní proces, což znamená, že může být stejně efektivní jak pro výrobu jednotlivých kusů na zakázku, tak i pro hromadnou sériovou výrobu. 

Výroba složitých tvarů s mnoha detaily

Laserový paprsek může vytvořit téměř jakéhokoliv tvar nebo design, což umožňuje výrobu velmi složitých a detailních kusů.

Rozmanitá nabídka deskových materiálů

Akrylát je dostupný v mnoha různých barvách a tloušťkách, což umožňuje výrobě využít širokou paletu možností pro různé aplikace.

Zpracovani_plexiskla_17.jpg

Co Vám můžeme nabídnout

Materiály

Řežeme především akrylát (plexisklo) do různé tloušťky max.  15 mm a do velikosti 2 x 1,2 m. Umíme zpracovat i tyto materiály ( překližku, balzu, dýhu, PET a tvrzené PVC )

Tvarování

Kromě laserového řezání umíme akrylát také tvarovat a ohýbat podle vašich potřeb, abychom splnili vaše konkrétní požadavky na výrobek.

Lepení

Po řezání dokážeme akrylát také lepit do různých tvarů. Používáme osvědčené lepidlo, takže nic není překážkou v tom, jaký tvar chcete vytvořit.

Nic není nereálné

Používáme osvědčené materiály

Naše realizace

bottom of page